| Shaquille O'Neal na WrestleManii 28 zápasit nebude! | |
|
|
Dlouhou dobou se mluvilo o tom, že Shaquille O'Neal by měl na WM 28 zápasit s Big Showem. Aktuálně to však vypadá tak, že WWE plánuje pro Big Showa program s IC šampiónem Codym Rhodesem. Foto: wwe.com |
| REKLAMA: | |







WWE dnes na své oficiální stránce zveřejnila článek , že informace které podal server HollywoodLife.com o tom, že Shaquille O'Neal bude zápasit na WrestleManii 28 jsou nepravdivé. WWE zdůraznila, že neplánuje tuto NBA legendu zapojit do cardu pro WrestleManii 28.



Komentáře
no ved vseliaky sme nechaj nech deticky rozpravaju raz ze JOOOOO zapas Goldus vs Cody to bude parada a ked to tu niekto napise tak hnet minuskuju
Marty přesně tohle byla první věc, která mě napadla..Cody proti Showovi může udělat max. disaster kick a to je všechno..pak zas budem číst, jak je to špatnej wrestler, jak v zápase nic nedělá apod..stejně jako Bryan..ten kreativní tým by zasloužil nakopat do prdele..
Co můžou jinak skvělí wrestleři dělat s takovejma balvanama? Celej kreativná tým, v čele s Haysem ať táhne do prdele!
Falls Count Anywhere Match
Oprava:Show je pořád face...
Zatím heelturnem neprošel, tomu že vrazil Khalimu se heelturn říkat nedá, Show pořád face...
Je to heel blbče.....