Zpráva o tom, že Kairi Hojo podepsala kontrakt s WWE potěšila fanoušky, ale už méně informace, že nebude moci v této společnosti používat svůj finisher Elbow Drop.

Wrestling Observer informoval, že WWE jí to oznámila s odůvodněním, že je to chvat, který patří Bayley.

Kairi Hojo patří mezi nejpopulárnější wrestlerky světa a nemalou zásluhu na tom má i právě tento její chvat, kteří mnozí dokonce přirovnávají k verzi, kterou předváděl legendární Randy Savage.

Uvidíme, zda negativní reakce donutí změnit stanovisko WWE, protože Kairi Hojo má bezpochyby mnohem lepší verzi tohoto chvatu, než Bayley.

Kairi Hojo - The Most Beautiful Diving Elbow in the World

FOTO: WWE.COM

TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#3 2017-05-20 14:08
Stejné jako GTS, Spear, Dirty Deeds a mnoho dalších finisherů, pohybů atd. Proč Samoa Joe, Kevin Owens a Bray Wyatt používají stejný move ... Rozhodně špatné rozhodnutí a myslím si, zbytečné
Odpovědět
 
 
A.R.M. A.R.M. +14
#2 2017-05-19 20:03
A Roman spear používat může?? To je jeho finisher?? Jako nevím, ale zdá se mi, že Edge a Goldberg jej začali používat dřív.
Odpovědět
 
 
Jon Jon +16
#1 2017-05-19 18:41
to je ale blbost..
Seth taky používal v klidu Pedigree, navíc ani mu nezměnil název
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 11 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde