WWE šampión Jinder Mahal ještě před včerejším zápasem na placené akci Money in the Bank v propagačním rozhovoru prozradil, že chce změnit vnímání lidí.

„Diváci a fanoušci se mě zdráhají vnímat jako Main Event hvězdu. To je pro mě největší výzva. Právě teď je mým cílem změnit vnímání lidí a ukázat jim, že jsem tady a že si zasloužím být šampiónem.”

Jeho cílem v WWE je zapsat se do historie společnosti jako jeden z největších šampiónů.

„Chci zůstat šampiónem dlouhou dobu a chci být zmiňován jako jeden z největších šampiónů WWE všech dob, rozhodne příští WWE Hall of Famer.”

FOTO: WWE.COM

TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#3 2017-06-19 17:01
Ty vole tenhle Jobber si o sobě myslí, jako kdyby vyhrál WH titul a v nějakém '' reálném '' zápase.
Odpovědět
 
 
#2 2017-06-19 16:53
notojo turbanova propaganda uz i ve wwe, snad si to nekdo z vedeni rozmysli.jeste ze muzu eventy pretacet kde je a SD nesledovat :)
Odpovědět
 
 
Meny Meny +14
#1 2017-06-19 16:20
ještě před měsícem to byl jobber a ted chce rovnou zápas s the Rockem a Lesnarem ,být nej champ všech dob a rovnou do WWE Hall of Fame .. ambice má slušný :D proč nee ale chtělo by to RKO 1 .. 2 .. 3 a titul zpátky randymu, to by mu srazilo hřebínek :D
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 11 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.