Jak jsme vás již informovali, včera byl odhalen DLC roster pro připravovanou videohru WWE 2K18.

2K potvrdila, že v rámci DLC obsahu bude možné roster doplnit o tato jména:

Ruby Riot, Elias, Drew McIntyre, Matt Hardy & Jeff Hardy, WWE Hall of Famer Beth Phoenix, Lars Sullivan, WWE Hall of Famers Rock 'N Roll Express a Aleister Black.

Vydání hry je naplánováno 17. října / októbra 2017 na platformy PlayStation 4, Xbox One a PC.

FOTO: WWE

TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
TBA TBA +1
#4 2017-09-27 14:47
To mi vysvětlete... Lars Sullivan tam je, ale Andrade nikde :D WTF?
Odpovědět
 
 
Poffy Poffy +1
#3 2017-09-27 13:52
Každopádně Aleister udělal největší radost!
Odpovědět
 
 
Poffy Poffy +5
#2 2017-09-27 13:51
Cituji G4mirek:
Super fakt super pořád tam cpou nějaký zasraný legendy místo toho aby tam dali Jamese Ellswortha a Liv Morgan


Legendy zasraný nejsou, ale máš pravdu. 2K místo toho, aby se snažili vytvořit co nejaktuálnější roster, tak vyplní půlku rosteru legendama, za který si kdokoli může zahrát ve všech starších dílech, protože tam jsou každej rok.
Odpovědět
 
 
#1 2017-09-27 12:23
Super fakt super pořád tam cpou nějaký zasraný legendy místo toho aby tam dali Jamese Ellswortha a Liv Morgan
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde