WWE dnes oznámila kompletní obsah jednotlivých DLC balíčků pro videohru WWE 2K18. Season Pass bude k dispozici za $29.99.

Accelerator (available for $4.99)

Players will gain access to all unlockable content available at launch in the game's VC Purchasable section (excluding downloadable content).

Players can also decide the overall rankings and attribute levels for all playable characters throughout the life of the product.

The Accelerator will be available for $4.99.

Enduring Icons Pack

Playable WWE Superstars: Matt Hardy and Jeff Hardy.

Playable WWE Hall of Famers: Beth Phoenix and The Rock 'n' Roll Express.

The Enduring Icons Pack will be available for $9.99.

MyPlayer Kick Start

Players will gain access to unlock and boost MyPlayer ratings and attributes made available at launch as part of the game's MyCareer mode.

Players can also unlock all clothing made available at launch that provides attribute boosts in MyCareer.

MyPlayer Kick Start will be available for $9.99.

New Moves Pack

Explore a wide variety of new in-game moves, including the Tye-Breaker (made popular by Tye Dillinger); the Crash Landing (made popular by Kassius Ohno); the Pumphandle Death Valley Driver (made popular by Akam); and the Swinging Sleeper Slam (made popular by WWE Hall of Famer Diamond Dallas Page).

The New Moves Pack will be available for $3.99.

NXT Generation Pack

Playable WWE and NXT Superstars: Aleister Black, Drew McIntyre, Elias, Lars Sullivan and Ruby Riot.

The NXT Generation Pack will be available for $9.99.

Vydání hry je naplánováno 17. října / októbra 2017 na platformy PlayStation 4, Xbox One a PC.

FOTO: WWE

TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#2 2017-09-27 23:32
Cituji slackwwe:
česky by to nešlo ? :D

Tak to snad přeložiš ne když to jsou základy angličtiny plus je to skoro stejný jako minulý rok
Odpovědět
 
 
#1 2017-09-27 18:45
česky by to nešlo ? :D
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde