Přinášíme vám rozhovor s výkonným producentem Markem Littlem, kterého jsme měli možnost vyzpovídat o hře WWE 2K19 na preview eventu v Londýně.

Co si myslíš, že dělá z WWE 2K19 lepší hru oproti WWE 2K18, co je letos lepší?

„No, doufám, že po jejím hraní, sis už i sám všiml nových věcí, odzkoušel sis je na vlastní kůži, je tam mnoho vylepšení oproti loňskému ročníku, vždy začínám mluvit o hratelnosti, velmi jsme se soustředili letos na plynulost hraní, což sis doufám i sám všiml. Kromě toho jsme vytvořili nový systém, který se jmenuje Payback, což představuje zajímavý způsob pro hráče, jak získat zpět momentum v zápase. Jedním z nich je auto-reversal, který když tě soupeř nepouští do ofenzívy, tak se přes zápas nabije a můžeš jej použít, aby ses dostal zpět do zápasu. Máme také silnější "Paybacky", jako Low Blow nebo vyplivnutí jedu, který omráčí vašeho soupeře na určitý čas, takže si myslíme, že vylepšení v hratelnosti jsou dost dobrá.”

„Samozřejmě jsme vrátili 2K Showcase mód zobrazující příběh Daniela Bryana, obsahující 11 zápasů, které ukazují kariéru Daniela Bryana, to, jak se dostal do WWE, co můžeš slyšet i od něj, což je docela úžasné a můžeš odehrát vlastně celou jeho kariéru. Také máme zcela nový kariérní mód v WWE 2K19, je to něco, na co jsme velmi hrdí, obsahuje vlastní příběh, máme tam 26 hvězd WWE s vlastním dabingem, takže pokud s nimi mluvíš, oni ti odpoví svým vlastním hlasem. Nepůjdu příliš do detailů, protože celý příběh je velmi zajímavý, má mnoho zajímavých zvratů, ale vezme vás na skutečnou cestu wrestlera, který začíná na Indy scéně a propracuje se až do WWE.”

„To je jen špetka toho, co je nového. Je mnoho nových věcí v "Creation Suite", novinky v Universe, je tam hodně pro každého v této hře.”

Musím se zeptat, mnozí byli znepokojeni, když sledovali odhalení rosteru, protože jedno velké jméno v něm chybělo, a to NXT šampion Tommaso Ciampa, proč nebude letos součástí hry?

„Víš, každý rok děláme vše proto, abychom do hry dostali všechny nejlepší hvězdy, pro několik důvodů to ne vždy vyjde a letos se nám nepodařilo získat několik jmen, které jsme si velmi přáli mít ve hře. Ale hra obsahuje spoustu skvělých jmen, roster je největší v historii, také je tam mnoho nových jmen v WWE a nedávno jsme ohlásili DLC, která obsahují další skvělé hvězdy, takže si myslím, že i když několik lidí chybí, tak je tam stále mnoho pozitivního v celém rosteru pro každého.”

Soustředili jste se možná při rosteru trochu více na NXT hvězdy, protože i když minulé hry obsahovaly také několik jmen z NXT, tak letos to vypadá, že je tam téměř celý roster.

„NXT jako značka stále roste a roste, takže jsme ten růst chtěli ukázat také v našem produktu. Stále chceme mít co nejpřesnější a nejreálnější roster, letos to znamenalo přidání mnoho nových hvězd z NXT, jelikož NXT se neustále zvětšuje a je skvělé podporovat to i v naší hře.”

Zmiňoval si 2K Showcase, já jsem slyšel, že jste ho chtěli vrátit už loni, což se nestalo, podařilo se to až letos, což mě těší. Byl Daniel Bryan stále ten, o kom jste to chtěli celé udělat, nebo jste měli v záloze i jiná jména?

„Vždy máme spoustu nápadů, ale nebudu lhát, Daniel byl již nějaký čas naší první volbou, myslím si, že každému chyběl, takže když jsme se zamýšleli nad tím, jak silný příběh bychom mohli odvyprávět letos, tak jsme chtěli ten Danielův, protože nezápasil několik let a mysleli jsme si, že by byl skvělý čas na to, přivést ho zpět. Samozřejmě, vrátil se letos do ringu, takže skutečně dostanete to nejlepší z obou světů.”

V letošním vydání debutuje nový Towers mód. Jak k tomu přišlo a jaký byl proces vymýšlení tohoto módu?

„Tento mód je pro nás velmi zajímavý, poněvadž máme tento skvělý roster a víme, že mnoho lidí hraje za stejné postavy dokola, přičemž možná nehrají všechny druhy zápasů. Towers mód pro nás představoval cestu, jak takovýmto fanouškům představit některé jiné postavy, máme tam velmi zajímavé legendy v Towers, kde vám řekneme něco o nich, kdo jsou, co je o nich důležité a zažijete, jací byli v ringu.”

„Také to dává možnost vyzvat sebe sama, některé zápasy jsou lehčí, ale některé zase velmi náročné i pro lepší hráče, kteří tak možná zjistí, jací dobří ve skutečnosti jsou. V některých zápasech jsme změnili podmínky, takže např. budete muset vyhrát jen přes submission, nebo v zápase nemůžete jít na horní provaz (Top Rope), takže dáváme možnost lidem zažít jiné zábavné zážitky.”

Chtěl bych se zeptat na Universe mód, který hraji prakticky stále, co bude nové a v čem bude lepší, než byl loni?

„V Universe módu jsme udělali myslím pár změn, které dávají smysl. Největší, o které rád mluvím se týká titulů. Nyní v hlavních shows můžete mít místo 4 až 6 titulů, samozřejmě můžete udělat titul pro ženy nebo týmy, je to jen na vás. Kromě toho je možnost vytvořit si svůj vlastní Money in the Bank kufřík, který přidáte k tomu titulu, při kterém to uznáte za vhodné, což vám dá trochu flexibility, protože v minulosti to s kufříky v Universe módu možná ne vždy šlo podle vašich představ. Také máte možnost nastavit každé hvězdě to, o který titul má bojovat, takže vlastně Universe módu přikážete, aby každá hvězda bojovala o takový titul, jaký jí sami vyberete. S Money in the Bank kufříky máte více možností, jak je použít. Můžete šampiona vyzvat už před zápasem, uprostřed zápasu, nebo na konci zápasu. Bude to zábava, protože ne vždy to zvolíte vy, ale Universe to může udělat i za vás.”

„Další věc, kterou jsme vylepšili je podpora manažera. Máte možnost zvolit až 3 manažery a oni přijdou na začátku.”

Poslední otázka se bude týkat soundtracku pro hru. Vážně jste nechali hvězdy WWE vybrat a sestavit soundtrack list?

„Myslíš si, že jsem ho sestavil já?” (Smích).

Ne ne, já se jen ptám, poněvadž jsem velký fanoušek Eminema a jsem velmi rád, že bude součástí hry, byl jsem velmi překvapen, protože bych to nikdy nečekal.

„To je nejlepší věc z toho všeho. Odpověď zní ANO! Dovolili jsme hvězdám WWE vybrat songy a skvělá věc je, že tady můžeme vidět jejich osobnost jinak, než je vidíme většinou, kdo by řekl, že tato osoba vybere Eminema?”

Myslím, že to byl AJ :)

„Ano, AJ ho vybral a je to další způsob, jak se něco dozvědět o své oblíbené hvězdě.”

Mluvil si trochu o kufřících, takže pokud například Braun Strowman bude Mr. Money in the Bank, tak ho uvidíme, jak jde do ringu s kufříkem? To bude asi vůbec poprvé.

„Ano, máš pravdu, přidali jsme nástupy s kufříky a také vítězné oslavy s kufříky, jsme velmi rádi, že jsme to mohli zakomponovat do hry.”

Na závěr musím říci, že s Markem se velmi dobře mluvilo, škoda, že jsem měl jen 10 minut, dost jsme se zasmáli při otázce o soundtracku, celkově to byl super zážitek promluvit si s hlavním producentem celé hry.

Video z rozhovoru s Markem Littlem:

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#2 2018-09-27 18:47
Rozhovor fajn, ale za mě - hra mě zatím nijak nepřesvědčila
Odpovědět
 
 
Ribbon Ribbon +10
#1 2018-09-27 12:04
Pěkný rozhovor, těším se na 2K19 smirollins
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde