Přinášíme vám exkluzivní rozhovor se Charlotte Flair, kterou jsme měli možnost vyzpovídat o WWE 2K19, jejích favoritech nebo cílech v kariéře.

První otázka, jak se máš? :)

„Mám se super, jak se máš ty?”

Mám se dobře, když tu už jsem konečně s tebou :). První otázku, jakou bych Ti rád položil, protože jsme na WWE 2K eventu, je to event pro novou videohru, hraješ videohry, hrála si WWE 2K18?

„Hrála jsem 2K18, vyrůstala jsem s hrami jako Mario, Donkey Kong, Tetris.”

Co mají WWE 2K19 a WWE společné je, že nám přinášejí dream zápasy. S blížící se první ženskou placenou akcí WWE Evolution, které se zúčastníš, je nějaký zápas, který bys chtěla mít? S nějakou bývalou, současnou nebo NXT ženou?

„Měla jsem příležitost zápasit s každou ženou z obou rosterů, jediná, se kterou jsem ještě nezápasila je Ronda Rousey, která je speciální bonusovou postavou ve hře, takže myslím, že můj dream match by byl proti ní.”

Kdo byli tví favorité ve wrestlingu, když jsi byla malá?

„Macho Man, Sting, samozřejmě můj otec, Arn Anderson, Dusty Rhodes.”

Co bylo pro tebe nejtěžší se naučit, když jsi se rozhodla, že budeš WWE Superstar?

„Stále se učím, učím se každý den, myslím, že nejtěžší věcí pro mě bylo dohánět ostatní. Když jsem začala s tréninkem, tak narozdíl od ostatních jsem neměla žádné předešlé zkušenosti. Nevěděla jsem nic o vývoji charakteru, nic o profesionálním wrestlingu jako celku, i když můj otec je Ric Flair, takže jsem jen doháněla ostatní. Myslím, že je to stále o tom, najít spojení s publikem, ať už přes dobré nebo špatné emoce, protože na tom záleží - na propojení s fanoušky WWE.”

Rád bych se zeptal, je nějaká rada, kterou by si dala lidem, kteří by chtěli začít s tréninkem, aby se stali hvězdami WWE?

„Vždy říkám - nejprve jděte do školy nebo ji dokončete. A pak, pokud je to něco, co byste chtěli dělat, naberte zkušenosti, jděte do WWE Performance Centra, udělejte zkoušky, začněte od toho, ale je to plnohodnotná práce. Když to dotáhnete do WWE, jste stále na cestách a přináší to oběti . Pokud je to něco, co jste ochotni podstoupit a dát do toho všechno, to se ukáže, až když začnete.”

Musím se zeptat, protože si Flair a nosíš s sebou dědictví tohoto jména, tvůj otec je šestnáctinásobný světový šampion, přemýšlíš někdy o tom, že by si jeho rekord vyrovnala nebo překonala?

„Ne, nad tím nepřemýšlím.”

Si v WWE zrhuba 5-6 let v televizi, dosáhla si toho hodně, je něco, co si ještě nedosáhla, ale chtěla bys?

„Chci mít hlavní tahák na WrestleManii, ale myslím, že celkově se chci jen stále zlepšovat, to je klíč od mého úspěchu, nemyslím si, že už vím všechno, musím se stále hodně učit, je to jen o tom, abych se zlepšovala ve svém řemesle, vyvíjela se, ale chtěla bych mít hlavní tahák na WrestleManii a ukázat fanouškům WWE na Evolution, že je jen jedna královna.”

Poslední otázka, kterou bych se rád zeptal - máš nějaké zábavné historky z ringu? Před časem si myslím zmínila, že když si měla zápasy s Becky na house shows, tak Becky častokrát vydávala zábavné zvuky a obě jste se tomu smály.

„Nyní se už nesmějeme, když spolu zápasíme. Ale na začátku roku se mi vybil zub v Německu, dokončila jsem zápas, takže to byla sranda, no, možná až taková ne.”

Je mi velmi líto, že jsme tě neviděli letos v Praze, protože si tam měla mít zápas, ale jsem velmi rád, že jsme mohli pokecat, přeji Ti hezký zbytek dne a celého eventu.

„No to bylo kvůli tomu zubu :) Děkuji.”

Video z rozhovoru se Charlotte Flair:

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Hiddex Hiddex +2
#1 2018-09-29 08:30
Moc hezký rozhovor, Charlotte působit jako sympoška.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde