Videohra WWE 2K19 je už od minulého týdne oficiálně venku a s ní i naše recenze (ZDE).

Randy Orton ale není spokojen se svým vizuálním zpracováním v této hře a na Instagram umístil níže uvedený příspěvek.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

WOW #wwe2k19 f@ck you too!

Příspěvek sdílený Randy Orton (@randyorton),

Orton není jediný, kdo nebyl spokojen se svým zpracováním v WWE 2K19, protože svou nespokojenost už dříve vyjádřila i Lana (ZDE).

Videohru WWE 2K19 si můžete nyní objednat i se 46% slevou (ZDE). *Platí pouze do vyprodání zásob.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Nook Nook -3
#2 2018-10-15 18:27
Hra z roku 2018 co vypadá jako hra z 2008 max a oni si ještě budou stěžovat? Všichni tam vypadají hrozně..
Odpovědět
 
 
G4mirek G4mirek +6
#1 2018-10-15 14:45
Randy mi ve hře přijde v pohodě ale Lana s krátkými vlasy a oblečením který nikdy neměla na sobě bylo děs. Ještě že se to dá přes manažerku udělat aby mela dlouhý vlasy
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde