Tommaso Ciampa byl součástí rosteru videohry WWE 2K18, ale zdá se, že nebude v žádné podobě k dispozici ve videohře WWE 2K19.

Wrestling Observer včera potvrdil, že na 99,99% nebude přidán do hry jako stahovatelný obsah a prostě nebude součástí tohoto ročníku.

O důvodech se zatím pouze spekuluje, Bryan Alvarez naznačil, že by to mohlo souviset s tím, že když 2K pracovala na modelech pro hru, tak Ciampa byl zraněn, ale to je pouze spekulace.

Hru si již nyní můžete předobjednat v JRC a Brlohu.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Poffy Poffy 0
#5 2018-09-22 21:33
Tak proto tam není ani Kendrick, ten byl také zraněn. Každopádně je měli oba naskenované z minulého roku, jak tvrdí TheSillus.
Odpovědět
 
 
#4 2018-09-22 14:33
Cituji G4mirek:
Nevím kdo to je

To nemyslíš vážně ? :D Začni koukat na takeovery, nevíš o co přicházíš.
Odpovědět
 
 
G4mirek G4mirek -8
#3 2018-09-22 14:07
Nevím kdo to je
Odpovědět
 
 
#2 2018-09-22 13:10
Já jsem snad někde čet, že ve hře není z toho důvodu aby byl ještě za většího heela. Nevím jestli je to pravda a nebo ne, ale teď mi tam bude strašně chybět. Je to přece jenom NXT Champion.
Odpovědět
 
 
TheSillus TheSillus +12
#1 2018-09-22 12:03
Tak prečo nepridať model z WWE 2k18 a prerobiť ho ?
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde