Tento týden došlo ke zveřejnění prvních informací o připravované videohře WWE 2K20, včetně obalu.

Hvězdami na obalu hry jsou Becky Lynch a Roman Reigns, přičemž Becky je první ženskou hvězdou na obalu série WWE 2K. Zdroje tvrdí, že téměř od úplného začátku bylo v plánu, že na obalu bude Becky Lynch, přičemž původně se pracovalo s myšlenkou, že na obalu bude pouze ona.

Kvůli obavám, že Becky Lynch jako jediná hvězda na obalu nemusí být dostatečně zvučným jménem, došlo k rozhodnutí, že na obal bude přidán i Roman Reigns.

Hru si již nyní můžete objednat v JRC a Brlohu.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#3 2019-08-08 22:35
No , nevím. Když už tak tam mohli dát s Becky Seta Rolinse. Vždyť přece teď tvoří pár (možná i v soukromém životě , pokud to není Story WWE) Je vidět že už zase začínají protlačovat Romana jako dřív před jeho nemocí ( pokud byla opravdová a nebyl to taky jen scénář aby Romana měli lidi rádi ) a jestli takhle budou tlačit na pilu , tak na něj zase začnou diváci bučet a jen mu to uškodí. V současné době na mě RR nepůsobí tak negativně jako loni , ale mám obavy že ten tlak ho protlačovat to zase zkazí.
Odpovědět
 
 
Nuckson Nuckson +1
#2 2019-08-08 18:59
Já teda nekupuju hry podle toho, kdo je na obalu :-D
Odpovědět
 
 
paws paws +6
#1 2019-08-08 12:02
Radši tam měli dát Heymana a číšníka tady z toho obrázku i s jejich výrazy...
Bylo by to víc sexy a vypadalo by to celkově líp.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde