Od včerejška je oficiálně v prodeji nová videohra WWE 2K20, která ale jak se zdá vyšla v katastrofálním stavu.

Videohra byla okamžitě bombardována negativní zpětnou vazbou od fanoušků na sociálních sítích. Hashtag „#FixWWE2K20“ se stal celosvětovým trendem.

Fanoušci vyjadřují frustraci ze všeho, od chyb a závad až po grafiku, chybějící funkce, upravené ovládání a problémy s nestabilitou celé hry. Playstation Store už dokonce vrátil některým fanouškům peníze za zakoupenou hru kvůli vážným technickým chybám, které znemožňují plnohodnotné hraní.

Došlo také k chybnému obsahu v některých sběratelských edicích, kde buď něco zcela chybělo, nebo chyběl podpis hvězdy na kartě a tak podobně.

Dokonce i my jsme od místního distributora obdrželi review kód na hru pro účely recenze, ale hru není možné stáhnout a zakoupena položka je stále označována pouze jako „předobjednávka”.

Společnost 2K se zatím k této velké vlně kritiky od fanoušků nijak oficiálně nevyjádřila, jejich technická podpora pouze slibuje, že pracuje na nápravě.

Hru si již nyní můžete objednat v JRC a Brlohu.

TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
hardys hardys +1
#4 2019-10-23 10:07
minuly rok som si tuto hru kupil.....hral som to 3 minuty a odvtedy stoji a hnije v policke....otra s :D
Odpovědět
 
 
Fire Fire -5
#3 2019-10-23 09:07
Včera jsem hrál asi 3 hodiny a zadny bugy sem nepotkal hral jsem převážně 2k showcase a hra mi graficky neprijde nejak hrozná o proti minulému dílů prijde mi možná trosku lepší a bugy ani jeden se mi nestal nevím no. A novy gameplay se mi docela líbí.
Odpovědět
 
 
pepa060 pepa060 +3
#2 2019-10-23 08:59
Veľa bugov sa ešte dá opraviť patchom, ale grafiku nič nezachráni.
Odpovědět
 
 
Marťas Marťas +4
#1 2019-10-23 08:05
I NHL 06 měla lepší grafiku těch hokejistů než tohle..........
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde