Videohra WWE 2K20 a její vývojáři mají další velký problém. Mnozí fanoušci mají totiž problém tuto hru zapnout v první den nového roku.

Jak totiž informoval server videogameschronicle, tak po přechodu na nový rok se mnozí hráči nevědí dostat ani do hlavního menu hry. Po spuštění se jim objeví toto chybové hlášení.

Jediný funkční způsob, jak to zatím vyřešit do vydání oficiální opravy je změnit datum v systému na rok 2019. Tento problém se údajně týká všech platforem, na které hra vyšla, tedy PS4, Xbox One a PC.

TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
... ... 0
#2 2020-01-05 15:24
Cituji ....:
ta hra je joke...totálny herný odpad. Technicky a inovačne odpad. Ale hlavne že sa tu ľudia zastávajú tejto sračky...vy absolutne nerozumiete hernému priemyslu a ešte kupovaním každym rokom tohoto h*vna to podporujete a škodíte mu. Fakt paráda a pre toto nemôžeme mať nič pekné.

Nemůžeme mít pěknou wwe hru když wwe sleduje míň a míň lidi a vic a vic lidí odchází jinam, ale není se cemu divit
Odpovědět
 
 
.... .... +4
#1 2020-01-01 19:07
ta hra je joke...totálny herný odpad. Technicky a inovačne odpad. Ale hlavne že sa tu ľudia zastávajú tejto sračky...vy absolutne nerozumiete hernému priemyslu a ešte kupovaním každym rokom tohoto h*vna to podporujete a škodíte mu. Fakt paráda a pre toto nemôžeme mať nič pekné.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde