AJ STYLES

  VÝŠKA: 180 cm  VÁHA: 99 Kg

  FINISHERY: Phenomenal Forearm; Styles Clash; Calf Crushe

  TITULY (WWE): WWE titul (2x), U.S. titul (2x)

 
VSTUPENKY V SÍTI TICKETPORTAL (ZDE) • CENY VSTUPENEK: 990 - 1790 KČ

Už jste někdy viděli člověka létat? Ne? Tak sledujte AJ Stylese.

„Fenomenální“ AJ Styles je známý po celém světě díky jeho unikátním zápasnickým schopnostem a obratnosti. Právě proto dosáhl úspěchu všude, kde se octl. Jeho obsáhlý životopis vede přes bezpočet zkušeností z celého wrestlingového světa až k získání WWE World Championship pásu.

Po desetiletích působení po celém světě, včetně Japonska se fanoušci WWE konečně dočkali Stylesova debutu, a to při Royal Rumble matchi v roce 2016, kde se dočkal obrovských ovací. AJ Styles byl v zápětí součástí top feudů, které mu zajistili vítězství nad Johnem Cenou na SummerSlamu či získání WWE World titulu nad Deanem Ambrosem na Backlash 2016.

Letos bude na WrestleManii 34 obhajovat WWE titul a jeho soupeřem nebude nikdo jiný než Shinsuke Nakamura. Zápas má potenciál zapsat se do historie WWE jako jeden z nejlepších zápasů.

AJ Stylese uvidíme živě na show WWE Live v Praze 13. května a jedno je jisté – bude to fenomenální!

 VIDEO: AJ Styles vs. Shane McMahon na WrestleMania 33
REKLAMA
 
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde