CHARLOTTE FLAIR

  VÝŠKA: 178 cm  VÁHA: 65 Kg

  FINISHERY: Figure-Eight Leglock; Natural Selection

  TITULY (WWE): Raw Women's Champion (4x); SmackDown Women's Champion (1x); Divas Champion (1x); NXT Women's Champion (1x)

 
VSTUPENKY V SÍTI TICKETPORTAL (ZDE) • CENY VSTUPENEK: 990 - 1790 KČ

Nemá žádné superschopnosti, jako levitaci či super-rychlost, ale i přesto předvádí Charlotte Flair, dcera 16tinásobného světového šampióna Ric Flaira, neuvěřitelné manévry. Ačkoliv má za zády jméno svého otce, dokázala si Charlotte velice rychle vydobýt své místo na vrcholu ženské divize.

Schopnostem Charlotte se vyrovná jen málokterá hvězda v WWE. Charlotte upoutala pozornost první velkou výhrou v zápase, jaký v WWE ještě nebyl – dvě dcery velikánů proti sobě – NXT Women’s Championship Charlotte vs. Natalya, který Flair vyhrála. V následujících měsících Charlotte v NXT kralovala a dokazovala všem okolo, že nemá konkurenci.

Brzy se wrestlingový svět dočkal jejího dlouho očekávaného debutu v WWE, jako člen týmu PCB spolu s Paige a Becky Lynch. Spolu s nimi spustila velkou revoluti, tzv. DIvas revoluci. Zpočátku se stala Charlotte držitelkou Divas Championship pásu, který držela až do WrestleManie 32, kde se utkala ve velkém zápase se Sashou Banks a Becky Lynch. Stala se tak první držitelkou Raw Women’s titulu. Poté následovala její nadvláda nad touto divizí a velký spor se Sashou Banks, jehož součástí byl historicky první ženský Hell in a Cell Match.

Přestože se objevují stále další a další vyzývatelky, Charlotte stále dělá to co jí jde nejlíp – vládne. A dělá to s citem, neboli… with flair.

 Raw Women's Title Match (WWE Fastlane 2017) - Charlotte Flair (c) vs. Bayley
REKLAMA
 
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde