Daniel Bryan se s největší pravděpodobností objeví i na Live Eventu v Praze. WWE totiž na svém webu oficiálně zařadila Daniela Bryana na kartu této show.

Aktuálně na svém webu inzeruje účast těchto hvězd:

AJ Styles, Shinsuke Nakamura, Daniel Bryan, The Miz, The New Day, Jeff Hardy, The Bar, Charlotte Flair, Becky Lynch a Naomi.

WWE zatím oficiálně neoznámila zápas Daniela Bryana pro show v Praze, ale jelikož už potvrdila pro Live Eventy ve Velké Británii zápasy Daniela Bryana a The Mize, dá se předpokládat, že tento jistý zápas uvidí i fanoušci tady v Praze.

Vstupenky na WWE Live Event v Praze si můžete zakoupit ZDE

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#3 2018-05-03 21:08
Je to tym ze prebehol Shake up a tym padom su v SMACKDOWN borci ktori boli predtym v RAW a naopak.Preto nova karta zapasu a wrestlerov..
Odpovědět
 
 
#2 2018-05-03 12:17
Cituji Kinghome:
Teď to moc nechápu, vydali jste oficiální kartu zápasů a není tam víc jak polovina lidí, který inzerujete teď, tak jak to teda bude? Karta se ještě bude upravovat, budou další zápasy, nebo ostatní budou mít jen nějaké promo? Díky za odpověď.

Tak nic, odpověď se asi nedozvíme, škoda že to správci stránky alespon trochu nekontrolují...
Odpovědět
 
 
#1 2018-04-25 10:26
Teď to moc nechápu, vydali jste oficiální kartu zápasů a není tam víc jak polovina lidí, který inzerujete teď, tak jak to teda bude? Karta se ještě bude upravovat, budou další zápasy, nebo ostatní budou mít jen nějaké promo? Díky za odpověď.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde