Už 13. května / mája do Prahy zavítá WWE se svou show a hvězdami z rosteru SmackDownu Live. Jelikož se před několika týdny uskutečnil Superstar Shakeup, původně oznámená karta zápasů se změnila.

WrestlingWeb vám exkluzivně přináší aktuální kartu zápasů, kterou WWE potvrdila pro event v Praze.

WWE Championship Match
AJ Styles vs. Shinsuke Nakamura
***
United States Championship Match
Jeff Hardy vs. Rusev w/ Aiden English
***
SmackDown Tag Team Championship Match
The New Day vs The Usos vs. The Bludgeon Brothers
***
SmackDown Women’s Championship Match
Becky Lynch vs. Carmella
***
Daniel Bryan vs. The Miz
***
Luke Gallows & Karl Anderson vs. The Bar
***
and Many More!
Line up subject to change

Vstupenky na WWE Live Event v Praze si můžete zakoupit ZDE

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#5 2018-05-08 17:31
Ahojte,

ostal mi 1 voľný lístok do 5. radu hneď oproti ringu. Ak sa chce niekto ku mne pridať, ponúkam mu ho za pôvodnú cenu 70 €/1790 Kč. Budem rád, ak sa mi dotyčná osoba ozve na e-mail: lebron2342@azet.sk.


Ďakujem pekne!
Odpovědět
 
 
Ghost Ghost +1
#4 2018-05-07 11:41
Bude to pecka strašne sa teším
Odpovědět
 
 
Poffy Poffy 0
#3 2018-05-04 17:11
Cituji Hiddex:
Cituji Poffy:
Mám otázku. Když si koupím vstupenku online na ticketportal.cz, stačí, když jí budu mít v mobilu s sebou? Nemám si to jak vytisknou, tak bych musel jedině valit někam na pobočku si tu vstupenku koupit a nechat si jí tam vytisknout.

Staci ked budes mat QR kod v mobile

Super, díky za odpověď.
Odpovědět
 
 
Hiddex Hiddex 0
#2 2018-05-04 07:47
Cituji Poffy:
Mám otázku. Když si koupím vstupenku online na ticketportal.cz, stačí, když jí budu mít v mobilu s sebou? Nemám si to jak vytisknou, tak bych musel jedině valit někam na pobočku si tu vstupenku koupit a nechat si jí tam vytisknout.

Staci ked budes mat QR kod v mobile
Odpovědět
 
 
Poffy Poffy 0
#1 2018-05-04 01:08
Mám otázku. Když si koupím vstupenku online na ticketportal.cz , stačí, když jí budu mít v mobilu s sebou? Nemám si to jak vytisknou, tak bych musel jedině valit někam na pobočku si tu vstupenku koupit a nechat si jí tam vytisknout.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde