Je to už téměř 9 let, co jsme měli v Praze možnost naposledy vidět v akci největší hvězdy světového wrestlingu - World Wrestling Entertainment. Už tuto neděli se ale WWE vrátí do Prahy se svou show a hvězdami SmackDownu Live.

Které hvězdy WWE vystoupí v O2 areně 13. května? WWE oficiálně inzeruje tyto zápasy:

WWE Championship Match
AJ Styles vs. Shinsuke Nakamura
***
United States Championship Match
Jeff Hardy vs. Rusev w/ Aiden English
***
SmackDown Tag Team Championship Match
The New Day vs The Usos vs. The Bludgeon Brothers
***
SmackDown Women’s Championship Match
Becky Lynch vs. Carmella
***
Daniel Bryan vs. The Miz
***
Luke Gallows & Karl Anderson vs. The Bar
***
a mnoho dalších!

• Show začne v 17:00 a trvat bude přibližně dva a půl hodiny, přičemž obvykle v polovině show je 10 až 15 minutová přestávka.

• Vstup do arény bude umožněn od 16:00. Diváci vstupují do O2 areny Severním vstupem na 1. podlaží z ulice Ocelářská, od stanice metra Českomoravská a tramvajových zastávek z ulice Sokolovská. Tento vstup do O2 areny je zajištěn 18 vstupními turnikety a 2 brankami pro invalidy.

• Po dobu konání akce je možné uložit cenné věci nebo například objemná zavazadla do úschovny. Úschovnu (depozit) najdete vlevo od VSTUPU SEVER.

• Není žádné věkové omezení pro návštěvníky tohoto eventu.

• K dispozici bude také možnost zakoupit si originální WWE merch.

• Cena vstupenek je od 790 Kč do 1 790 Kč. Cenové kategorie vstupenek ZDE

• Vstupenky na WWE Live Event v Praze si můžete zakoupit ZDE nebo přímo v O2 areně - pokladny u vstupu č. 10. (Pracovní dny: 13:00 - 18:00 v den akce od 10:00 - do 1h od začátku akce).

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#5 2018-05-13 16:52
Cituji admin:
Cituji Twister:
A třeba tablet do arény je povolen?

Ne, tablety, notebooky nebo fotoaparáty nemůže do arény vzít.

Potkame vas adminy?? Pres 10 let jsem na tomto webu lol
Odpovědět
 
 
admin admin +3
#4 2018-05-12 11:52
Cituji Twister:
A třeba tablet do arény je povolen?

Ne, tablety, notebooky nebo fotoaparáty nemůže do arény vzít.
Odpovědět
 
 
Twister Twister +1
#3 2018-05-12 11:49
A třeba tablet do arény je povolen?
Odpovědět
 
 
Hiddex Hiddex +6
#2 2018-05-11 13:58
Cituji Danos:
Bude dovolené fotit či natáčet?

Oficialne nie, samozrejme fotit ci natacat mobilom budes moct, fotak si ale do areny zobrat nemozes
Odpovědět
 
 
Danos Danos +4
#1 2018-05-11 13:56
Bude dovolené fotit či natáčet?
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde