Postup vytvoření účtu na WWE Network.

1. Zadejte adresu http://network.wwe.com

2. Klikněte na „GET STARTED”

(Pro plnou velikost klikněte na obrázek)

3. První blok „YOUR WWE NETWORK PLAN” obsahuje informace o platbě za službu. Pro nové předplatitele je první měsíc ZDARMA, i když je vpravo uvedena suma 9.99 dolarů.

(Pro plnou velikost klikněte na obrázek)

4. V dalším „BILLING INFORMATION” bloku vyplňte fakturační údaje (jméno, příjmení, adresa, email, ...)

(Pro plnou velikost klikněte na obrázek)

4. Po vyplnění emailové adresy a hesla klikněte na „CONTINUE”

(Pro plnou velikost klikněte na obrázek)

5. Zvolte si způsob platby „PayPal” nebo „Kreditní karta”

(Pro plnou velikost klikněte na obrázek)

6. Při platbě přes PayPal vás přesměruje na PayPal rozhraní. Pokud již máte PayPal účet, zadejte přihlašovací údaje. Pokud ještě PayPal účet nemáte, klikněte na Create a PayPal account.

* Vytvoření účtu je zdlouhavější proces a doporučujeme si nastudovat postup na internetu, který je plný rad a návodů, jak správně vytvořit svůj PayPal účet.

(Pro plnou velikost klikněte na obrázek)

Při platbě kreditní kartou vyplňte údaje - číslo karty (na přední straně kreditní karty), bezpečnostní kód (trojčíslí na zadní straně kreditní karty) a datum exspirace (na přední straně karty ve formátu Měsíc - Rok).

Poté klikněte na „SUBMIT”.

(Pro plnou velikost klikněte na obrázek)

Tím je registrace hotová a můžete začít používat službu WWE Network. Stačí kliknout na „START WATCHING”.

(Pro plnou velikost klikněte na obrázek)


*** Důležité upozornění: ***

I když je první měsíc pro nové předplatitele ZDARMA, po uskutečnění registrace vám WWE stáhne peníze z účtu pro ověření údajů o kreditní kartě nebo PayPal účtu.

Peníze vám ale do několika hodin VRÁTÍ a celá transakce bude ZRUŠENA.

REKLAMA
 
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde