Roman Reigns musel na nějaký čas opustit WWE, protože ho čeká boj s leukémií. To ale zároveň zvyšuje šance pro Brauna Strowmana, že by mohl získat jeho pozici.

PWInsider ale včera prozradil, že Strowman čelí v zákulisí jisté kritice, přičemž za tyto problémy si může on sám. Až čtyři zdroje ze zákulisí potvrdily, že Strowman škodí sám sobě tím, že často přijde na show se zpožděním a odchází dříve, než by měl.

To a další takovéto přešlapy v zákulisním chování vědu k tomu, že když už je WWE odhodlaná, že Strowmana posune na další úroveň, rozmyslí si to z důvodu jeho neprofesionálního chování.

To, že Braun Strowman má problémy dodržovat zákulisní etiketu může podle PWInsidera souviset s tím, že byl velmi krátce v NXT a přišel do hlavního rosteru jako úplný nováček v tomto byznysu.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 11 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.