V rámci plavby Chrise Jericha se uskutečnilo i natáčení podcastu Talk is Jericho, kterého se zúčastnili Cody Rhodes, Kenny Omega, The Young Bucks, Marty Scurll a Adam Page.

Během jejich vyprávění došlo také na příběhy ze zákulisí a Jericho zmínil to, jak CM Punk sám sebe označil za vůdce šatny. Cody poznamenal, že pokud někdo sám sebe označuje za vůdce, tak na 100% jím ve skutečnosti není.

Potvrdil ale slova Jericha o tom, že CM Punk několikrát sám sebe označil za lídra, přičemž zmínil i situaci, kdy ostatním přikázal, aby po sobě uklidili odpadky, ale WWE Hall of Famer Booker T vysypal své odpadky na zem jako projev toho, že on Punka za vůdce rozhodně nepovažuje.

Cody dodal, že jedním ze skutečných a legitimních vůdců byl Glenn Jacobs (Kane). Y2J souhlasil a dodal, že pokud by mu Kane řekl, aby zvedl ze země odpadky, tak by to určitě udělal, ale pokud by mu to řekl CM Punk, tak by to neudělal, protože neměl ten skutečný respekt a pozici lídra.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 11 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.