V současnosti se předpokládá, že Brock Lesnar by si mohl udržet Universal titul až do WrestleManie 35.

Zápas o tento titul na WrestleManii přitom ale nemusí být singles zápasem, jak se původně předpokládalo. Nejvíce se spekuluje o zápase Brock Lesnar (c) vs. Braun Strowman.

Wrestling Observer ale tvrdí, že zápas o Universal titul na WM 35 může být Triple Threat, jelikož WWE by mohla do boje o tento titul zařadit také Drewa McIntyrea.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
razzzoo razzzoo -8
#3 2018-11-08 23:15
Brock je frajer :) ten titul zostane u neho az kym nevypadne z wwe :) to je jediny scenaaar :)
a to ze spravia top hviezdu z Drewa je akurát tak správička pre jebnutých fanušikov čo všetkému uveria..
Drew bude akurát taká hviezda ako Bobby Lashley
a z Brauna spravili boxovacieho panáka pre Brocka :D vraj ukazali aky je silny Braun :D :D :D :D :D
piiiču si robia z vás.
Odpovědět
 
 
#2 2018-11-08 20:50
No při tomhle rozpoložení by to beztak Strowman opět nezískal a získal by to Drew
Odpovědět
 
 
Misho-182 Misho-182 +14
#1 2018-11-08 19:37
V zápase Strawman vs. Lesnar by mohli byť skôr špeciálne pravidlá. Napríklad 2 out of 3 falls No Holds Barred a skôr by som to videl na zásah McIntyrea, ktorý by chcel síce napadnúť Strawmana, ale trafil by Lesnara. Následne by sa rozpútal feud medzi Strawmanom a McIntyreom a potom na Summerslama by to bol buď McIntyre vs. Lesnar alebo Triple Threat.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 11 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde