Wrestleři jsou také pouze lidé, kteří mohou mít mezi sebou neshody a konflikty. Nikdy by se ale nemělo stávat to, že své problémy budou řešit přímo v ringu před diváky v aréně.

Právě to nedodržel Hardcore Holly, který se rozhodl svůj konflikt řešit přímo v ringu.

Hardcore Holly vs. Rene Dupree:

Hardcore Holly neměl v zákulisí dobrou pověst, jeho různé incidenty dokazují, že patřil k těm, kteří rádi šikanovali ostatní a mnozí ho považovali dokonce za „blbce”.

Když byl Rene Dupree nováčkem v WWE, tak pravidelně cestoval s dvojicí Holly a Billy Gunn. Jelikož ale Dupree neměl ani 25 let, tak v půjčovně aut to byl většinou Hardcore Holly, kdo si auto půjčil na své jméno.

Před jednou z televizních show SmackDown se musel Hardcore Holly okamžitě vrátit domů, protože jeho dům byl v ohrožení hurikánu. To znamenalo, že Dupree cestoval sám s autem na jméno Hollyho.

Dopustil se ale dopravního přestupku a vyfotila ho kamera. Jelikož auto ale bylo na jméno Hollyho, tak pokuta přišla jemu. Holly ale z důvodu velké zaneprázdněnosti tuto poštu přehlédl, což vedlo až k tomu, že byl předvolán před soud.

Při náročném programu, jaký je v WWE to pro něj znamenalo velké komplikace. Dupree se mu údajně za tuto vzniklou situaci omluvil (některé zdroje ale uvádějí, že Dupree se tvářil, jako kdyby se nic nestalo), což bylo pro Hollyho málo.

Proto se rozhodl situaci vyřešit tím nejméně profesionálním způsobem, jakým mohl. Na house show 20. listopadu / novembra 2004 byl na kartě týmový zápas Holly & Charlie Haas vs. Rene Dupree & Kenzo Suzuki.

Veterán Holly nováčka Dupreeho během tohoto zápasu vůbec nešetřil. Několikrát ho velmi tvrdě udeřil židlí, což vedlo ke zranění jeho oka. Uštědřil mu i několik tvrdých úderů a kopanců.

Fanoušci, kteří byli blízko této akce okamžitě zpozorovali, že se něco děje. Je šokující, že Suzuki a Haas věděli o tom, co Holly plánuje a neudělali nic, aby tomu zabránili. Konflikt pokračoval krátkou potyčkou v zákulisí, kde měl opět Holly převahu.

Dupree se po této rvačce objevil i v televizním vysílání, kde byly vidět následky řádění Hollyho.

Pokud nyní čekáte, že Holly byl propuštěn nebo jinak potrestán za své neprofesionálního chování, tak jste na velkém omylu. Jediný trest, pokud se to vůbec dá považovat za trest byl ten, že mu WWE dala dark zápas s Chrisem Mastersem, který tehdy také patřil mezi nováčky a Holly musel prohrát.

To, že nebyl potrestán souvisí také s tím, že se ho zastal Undertaker, přičemž to nebyl jediný případ, kdy se Taker postavil na jeho stranu v situacích, kdy by se jiné hvězdy nevyhnuly velkému trestu. Holly byl z WWE propuštěn až v roce 2009.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde