Sledovanost červené show tento týden byla 2 285 000 diváků, což je nejnižší sledovanost v tomto roce.

Kromě toho jde o nejnižší sledovanost v historii celé show RAW.

Sledovanost vysílacích hodin:

1. hodina - 2 262 000 diváků

2. hodina - 2 399 000 diváků

3. hodina - 2 196 000 diváků

RAW byl devátý nejsledovanější pořad na kabelovce a čtvrtý v demografické skupině 18 až 49 let.

TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Ofmann Ofmann +14
#2 2018-12-05 11:58
ved tam nie je žiaden feud kvoli ktoremu sa to oplatí pozerať... Ja to sice pozeram už zo zvyku, ale tiež niesom extra spokojný s tym čo sa tam aktualne deje.
Odpovědět
 
 
Panrt123 Panrt123 +16
#1 2018-12-05 10:44
Nedivim se raw mega chaos.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 11 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.