Mezi hlavní taháky placené akce WWE TLC určitě patří i TLC zápas o SmackDown Women's titul - Becky Lynch (c) vs. Charlotte Flair vs. Asuka.

Bookmakeři dosud favorizovali v tomto zápase jednoznačně Becky Lynch, ale to už neplatí. Aktuálně je totiž favoritkou zápasu Charlotte Flair.

Za ní následuje Becky Lynch a nejmenší šanci má podle bookmakerů Asuka.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
FINN FINN +4
#3 2018-12-06 22:31
Vždycky se říkalo, že když je někdo hodně oblíbenej a nejprodávanější jako (New Day atd.), tak budou mít dlouho titul, takže nevidím důvod proč by jí ho brali, jedině zase kvůli Charlotte aby jí zase navýšil rekord v počtu držení titulů, což bude samozřejmě mít ona.
Odpovědět
 
 
the man the man +10
#2 2018-12-06 21:04
Přeju si ať jí ten titul zůstane, ale jestli o něj má přijít, tak by WWE měla využít vlny a podpory, kterou má Becky a udělat to tak, že bude vítězkou Royal Rumble, což bude další její velký úspěch a poté na WM vyhrát titul ať už SD nebo Raw.
Odpovědět
 
 
Panrt123 Panrt123 +15
#1 2018-12-06 20:42
Ježíši a neříkali že má největší podporu ze všech to chtějí zase aby SD klesala sledovanost? Vůbec bych se nedivil kdyby zas do toho měl co kecat Vince.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde