Minulá epizoda show RAW čelila masivní kritice a zdroje prozradily, že téměř celou show napsal Vince McMahon.

Dave Meltzer dnes informoval, že i tento týden přepsal Vince McMahon téměř celou show, přičemž to bylo opravdu na poslední chvíli.

Do dějiště totiž přišel pouze 3 a půl hodiny před začátkem show a rozhodl se přepsat téměř kompletní scénář pro show RAW. Hlavním důvodem bylo to, že zemřel George Bush starší.

Vince se domníval, že fanoušci v Texasu budou smutní a proto je chtěl co nejvíce rozveselit.

To je důvod, proč byla show více zaměřena na babyface hvězdy, než je zvykem.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Ross Ross -1
#9 2018-12-07 18:16
Páni, tady je ale odborníků. Někteří sedí v pokojíčku u rodičů a přesto dokážou zhodnotit něco o čem ví více než někdo kdo to dělá déle než je některých zde věk. Jsem opravdu mile překvapen a doufám, že dostojíte svého slova a až povedete tenhle business tak nebudete dělat chyby jako Vince.
Odpovědět
 
 
FINN FINN +3
#8 2018-12-06 22:25
V tom Raw nebyl ani jeden zápas na který by se dalo koukat jen hovna okolo nahranejch blábolů okolo Bayley-Alexi a Rondy a bla bla bla. Jedinej Ambrose to tam trošičku oživil a ten Maverick no to šlo vidět hned, že je to zase z jeho debilní starý hlavy.
Odpovědět
 
 
#7 2018-12-06 21:48
Cituji Mr. Dave:
Sice byl Bish bývalý prezident USA, ale proč kvůli němu mění program RAW? Pochopil bych, kdyby se WWE o něm nějak zmínila a vyjádřila soustrast jeho rodině, ale aby kvůli němu měnili plány, to je debilita.

*Bush
Odpovědět
 
 
#6 2018-12-06 21:47
Sice byl Bish bývalý prezident USA, ale proč kvůli němu mění program RAW? Pochopil bych, kdyby se WWE o něm nějak zmínila a vyjádřila soustrast jeho rodině, ale aby kvůli němu měnili plány, to je debilita.
Odpovědět
 
 
#5 2018-12-06 20:39
Jo to bylo tak veselé že byl to propadák a taky chaos a klesla hodně sledovanost on by se do tohohle neměl už vůbec míchat neumí to.
Odpovědět
 
 
Miki Miki +8
#4 2018-12-06 19:46
bože to je idiot...omlouvá m se ale tohle už nejde říct jinak...
Odpovědět
 
 
TheSillus TheSillus +12
#3 2018-12-06 18:13
On si možno myslí ako fajne zarába a neni žiaden problém ale keď chce aby toto pokračovalo dalej dalej a dalej tak niečo musí robiť lebo inak to bude musieť urobiť Triple H, týmto tempom WWE do 5 rokov stratí dalších 500 000 sledovatelov
Odpovědět
 
 
Rocky Rocky +14
#2 2018-12-06 17:37
On takhle mění od té doby, co byla negativní reakce na show v době Romanova oznámení o leukémii ? Pro mě to byl cirkus než WWE tato RAW.
Odpovědět
 
 
koko koko +22
#1 2018-12-06 17:24
Well played. A vzešla z toho nejhorší raw za poslední dobu.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde