WWE ukončila spojenectví Dolpha Zigglera a Drewa McIntyrea. Souvisí to s tím, že plánuje pro McItnyrea velký singles push.

Dave Meltzer se ale obává, že současná situace může pro Zigglera znamenat, že se opět na kartě propadne níže.

Situace v zákulisí totiž naznačuje, že WWE nemá pro Zigglera žádné větší plány.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#3 2018-12-07 06:13
Takhle si prostě WWE váží věrných zaměstnanců - maká pro ně 10 let v kuse bez pořádného volna a stejně ani nedostane pořádný feud o titul... A v WWE má stále ještě co dokázat - ještě nikdy nebyl WWE champion. A no a co, že už měl všechny tituly? Tak prostě další a další - není třeba končit tím, že titul vůbec někdy získal...
Odpovědět
 
 
#2 2018-12-07 00:43
Možno sa vám to nebude páčiť, ale uvedomte si, že Ziggler už v WWE nemá čo dokázať. Už bol WH champ a to bol jeho vrchol. Je slušný v ringu, je to pracant... ale nemá v sebe taký ten X-factor alebo ako to nazvať. Úprimne, keby dostal nejaký velký push a mal by ťahať show ako Styles alebo Strawman, tak by tá show každého nudila. Ziggler skrátka niky nebude relevantná hrozba pre top hviezdy WWE.
Odpovědět
 
 
Panrt123 Panrt123 +10
#1 2018-12-06 20:41
Takže WWE ho chce ztratit. Super fakt idioti tvl.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde