Seth Rollins v podcastu Edge a Christiana prozradil, že když získal Money in the Bank kufřík, tak neexistoval žádný konkrétní plán na jeho zpeněžení.

Proto přišel on sám s myšlenkou, že by kufřík zpeněžil během hlavního taháku na WrestleManii 31. Tento svůj nápad několikrát připomněl vedení WWE.

Když totiž viděl, že fanoušci nepřijali push Romana Reignse, měl pocit, že tento jeho nápad by mohl zachránit hlavní tahák WM, proto věřil, že pokud by to nebyl hlavní plán, tak by to mohl být alespoň záložní plán.

Jeho nápad se nakonec zrealizoval a Seth Rollins úspěšně zpeněžil svůj kufřík na WrestleManii 31.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
MAX MAX -22
#3 2019-02-10 21:41
to bol najstupidnejsi napad z celej historie wrestlemanie, najhorsi moment zo vsetkcyh werestlemanii, take nieco by sa nemalo stavat na takej prestiznej akcii ako je wrestlemania vobec najme ked ide o main event a o titul !!!!
Odpovědět
 
 
garin1997 garin1997 +21
#2 2019-02-10 20:43
Pre mňa najlepší okamžik WrestleManie. Som zvedavý, kedy sa zase dočkáme niečoho podobne prekvapujúceho v WWE.
Odpovědět
 
 
THEBEAST THEBEAST +23
#1 2019-02-10 19:23
Podle mně to musel být jeho nejlepší okamžik v WWE smirollins smicham.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde