Už jsme vás dnes ráno informovali, že inzerovaný zápas Dean Ambrose vs. Nia Jax se nakonec neuskuteční.

Mělo jít o zápas na Live Eventu, který se bude konat 22. února / februára, ale mluvčí WWE uvedl, že šlo o chybnou reklamu.

Server RSN uvedl, že zdroj ze zákulisí společnosti tvrdí, že za zrušením tohoto zápasu je stížnost jednoho ze sponzorů WWE, který nechce, aby společnost propagovala zápasy muž vs. žena.

Nejde o potvrzenou informaci, ale pokud by tomu tak skutečně bylo, tak by to znamenalo, že WWE v dohledné době určitě nebude plánovat žádné další zápasy tohoto typu.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#1 2019-02-11 19:07
Podľa mňa to bolo o tom, že Triple H upozornil Vinca, že ak zosmiešni Ambrosea, tak sa na WWE zvalí megahate a miesto toho, aby potrestal "neverného" zamestnanca, potrestá spoločnosť WWE hateom, z čoho v konečnom dôsledku bude profitovať konkurencia AEW. Akože ja sa ani nečudujem typom ako Punk, Jericho či Ambrose, že nedokážu dlhodobo pracovať pod Vinceom. Veď on vôbec nechápe vzťah zamestnávateľ-z amestnanec... Prosto zamestnanec niečo nesplní, urobí nejakú chybu, posťažuje sa, že je frustrovaný... a zamestnávateľ namiesto toho, aby to civilizovane riešil za dverami... a pokiaľ sa nezhodnú, tak podal ruku a poprial všetko dobré, tak zamestnanca VEREJNE POTRESTÁ ako keby to bolo 10-ročné decko. Teda aj to by málokto v dnešnej dobe trestal verejne...

Nech už Vincea uznávame akokoľovek za to čo urobil (dôraz na minulosť), tak ja som presvedčený o tom, že štart AEW bude začiatkom pozvoľného konca WWE. A tí, čo si to nemyslíte, tak veľmi jednoducho vysvetlím. AEW má za sebou silného investora, ktorý keď uvidí, že sa spoločnosti darí, tak tam naleje väčšie peniaze, ako sú v WWE a zároveň spoločnosť poskytne wrestlerom kreatívnu slobotu. Na druhej strane v WWE dostanú menej peňazí a pracovať budú pod diktátorským tyranom. Áno, WWE má svoj cveng, je to značka... ale loajalita k značke má vždy svoje hranice... Jasné ľudia ako Vince, Shane, Stephanie, HHH, HBK, Undertaker, Cena, Reigns a Lesnar s ňou pôjdu až za hrob... lenže na 9-10 ľuďoch + takých, ktorých AEW nebude chcieť asi ťažko dokáže fungovať taká korporácia.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde