Seth Rollins se v podcastu Edge a Christiana věnoval i vzniku a rozpadu Shieldu. V obou případech se totiž změnily původní plány.

Debutovat měli původně na placené akci WWE Hell in a Cell v roce 2012, kdy se CM Punk a Paul Heyman snažili o to, aby je přivedli do hlavního rosteru a zapojili do jejich příběhu.

Měli napadnout Rybacka a tak zajistit vítězství pro CM Punka. Plán se ale změnil a debutovali až na placené akci Survivor Series 2012, kde napadli Rybacka v Triple Threat zápase o WWE titul. Punk tak odpinoval Johna Cenu a obhájil si svůj titul.

Rollins opět připomněl, že původně měli mít při svém debutu obušky a velké plastové štíty. Naštěstí když to ale viděl Vince McMahon na zkoušce, tak to zrušil a zůstali jim pouze ty nevkusné roláky.

Plány se měnily i při rozpadu této frakce. WWE měla totiž v plánu, že rozpad Shieldu přijde poté, co prohráli 3-on-1 Handicap Match se CM Punkem na placené akci WWE TLC v prosinci / decembri 2013. Zradit Shield měl Dean Ambrose.

Rozhodli se ale požádat vedení, aby dostali více času, protože ještě nejsou připraveni na rozpad a stále mají co nabídnout. WWE jejich žádosti vyhověla a nakonec ještě měli i feud s Wyatt Family.

Rozpad Shieldu nastal až 02. června / júna 2014 v show RAW. Zrádcem už ale nebyl Dean Ambrose, jak bylo původně v plánu, ale byl to právě Seth Rollins.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde