Batista loni řekl, že vzhledem ke svému věku bude rok 2019 pro něj poslední příležitostí, kdy by se mohl vrátit do ringu.

Server PWS, který patří mezi důvěryhodné zdroje včera informoval, že Batista má seriózní zájem o návrat do ringu WWE nebo AEW.

Podle informací ze zákulisí je Batista aktuálně v jednání s WWE o možném zápase na WrestleManii 35, přičemž šance, že dojde k dohodě je podle serveru PWS údajně 50/50.

WWE přitom měla původně v plánu na WM 35 uskutečnit zápas Batista vs. Triple H, ale tento plán padl kvůli zranění Triple He na placené akci Crown Jewel v Saúdské Arábii.

V případě, že by k dohodě s WWE nedošlo, tak by se Batista mohl objevit na eventu AEW Double Or Nothing, který se uskuteční 25. května / mája v Las Vegas.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#3 2019-02-13 09:12
Cituji The Animal:
Batistovi přeju klidně i Universal titul :) mohl by zlikvidovat Lesnara a ten titul by získal zase prestiž, přesun Ortona do Raw a ten by ukončil bohatou kariéru Animala

moja rec pripadne kludne by som tu uvidel aj triple zapas este s hunterom z toho by mohol byt skutocne skvely feud hadam aj najlepsi za poslednych par rokov :) evolution proti sebe :)))
Odpovědět
 
 
#2 2019-02-12 23:26
Batistovi přeju klidně i Universal titul :) mohl by zlikvidovat Lesnara a ten titul by získal zase prestiž, přesun Ortona do Raw a ten by ukončil bohatou kariéru Animala
Odpovědět
 
 
#1 2019-02-12 15:28
AAAA Krasny sikovny tah od Batistu. Podla mna je jasne, ze sa nechce ukazat v AEW ale iba vyuziva situaciu ako ostatny aby rozhybal WWE a konecne dostal zapas na WM
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde