Upozornění: Tento článek prozrazuje informace ze včerejšího natáčení NXT.

• WWE včera natáčela nové epizody show NXT a jako první do ringu přišel Triple H. Oznámil, že původně měl v plánu, že na NXT TakeOveru v New Yorku se uskuteční NXT Championship Match - Tommaso Ciampa (c) vs. Johnny Gargano.

Tommaso Ciampa se musel ale titulu vzdát kvůli zranění krku. Proto HHH oznámil, Johnny Gargano bude zápasit o titul proti vítězi Fatal 5-Way zápasu Ricochet vs. Aleister Black vs. Adam Cole vs. Matt Riddle vs. The Velveteen Dream.

Vítězem tohoto zápasu se stal Adam Cole, takže na TakeOveru v New Yorku se uskuteční NXT Championship 2 of 3 Falls Match - Johnny Gargano vs. Adam Cole.

• Během včerejšího natáčení jsme také poznali vítěze Dusty Rhodes Tag Team Classic turnaje. Do finále se probojovali Ricochet & Aleister Black a The Forgotten Sons. Vítězi se stali Ricochet & Aleister Black, takže na NXT TakeOveru v New Yorku budou mít zápas o týmové tituly NXT, které mají ve svém držení The War Raiders.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde