Dolph Ziggler se neobjevuje v WWE a jeho posledním vystoupením byla účast v mužském Royal Rumble zápase.

Včera se v jednom z rozhovorů vyjádřil ke své situaci v WWE. Na otázku, jestli je stále pod kontraktem WWE odpověděl: „Technicky jsem, ano.”

Ziggler totiž tvrdí, že má s WWE dohodu mimo standardní kontrakt, která mu umožňuje pracovat na svých vlastních projektem mimo tuto společnost.

WWE mu před několika měsíci nabídla možnost pracovat v zákulisí jako producent, ale Ziggler to odmítl.

Pokud jde o jeho další budoucnost v WWE či mimo tuto společnost, tak podle jeho slov se více dozvíme v příštích měsících.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Honzák Honzák +5
#1 2019-03-14 17:51
V pohodě... to jsem rád, pokud to tak je mezi Dolphem a WWE a opravdu má "volnou ruku".. Pro Dolpha je nutné leda připravit dobrej příběh nebo ho zkrátka zakomponovat k nščemu většímu.. Už tam má své renomé a patří mezi ty nejlepší a WWE si to uvědomuje. Určitě se ještě ukáže i kdyby v tom neměl už být nějaký plný kontrakt.
A nééé, jeho posledním vystoupením nebyl Royale Rumble... to se potvrdí tím, že v budoucnu znova vystoupí.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde