WWE tento týden přidala nové zápasy na kartu WrestleManie 35, která se uskuteční 7. dubna / apríla.

Mezi tyto zápasy patří i Batista vs. Triple H a Shane McMahon vs. The Miz.

Bookmakeři zveřejnili kurzy pro tyto zápasy a jednoznačnými favority jsou Triple H a The Miz.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Honzák Honzák -2
#1 2019-03-15 19:58
Kdo trochu zná Batistu s dřívějška a kdo zná jeho návrat po delší době, kdy se opět po letech zformovala The Evolution, bylo totální katastrofou a zoufalstvím a debaklem. Však se člověk můýže podívat a shlédnout celé jeho poslední angažmá v WWE.. Nemotornej, pmalej, neobratnej, rxchle zadejchanej.. neměl vůbec nacvičeno,. dělal chyby, které byly jasně vidět a nasral tenkrát téměř všechny fanoušky WWE, až na ty slepé, kteří žerou všecko, co jim WWE předhodí :D A toto je objektivní realita. Návrat se konal jako babyface a to se totálně nepovedlo a lidi bučeli a bučeli a tak museli změnit plány a udělat z něj heel, aby WWE vysvětlila fanouškům to bučení :D
Já se nedivím, že i přesto se má vrátit. WWE je totiž zoufalá a nemá kádry. Potácí se v problémech , lidi se nudí, produkt je drahej a nic moc extra nenabízí. Rok od roku je to horší a horší... Já teda jsem zvědav, jestli byl aspoň schopen se fyzicky připravit, aby hned nebyl spocenej a udejchanej jako prase po dvou minutách. Jetli to bude jako posledně, tak lidi to daj WWE sežrat. A nedivím se, že už ho rovnou zvali jako heel charakter. Lidi opět totiž budou budčet a možná WWE počítá s tím. V tom případě neechápu, co tím WWE získá, když přitáhne mrtvou a dávno vyhořelou hvězdičku.. Ty časy Davea Batisty už jsou dávno pryč a on je pouze prominentní osoba :D V jejich zájmu doufám, že ho tentokrát připraví
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde