Enzo Amore podnikl svou vlastní cestu na placenou akci WWE Survivor Series, která se konala 18. listopadu / novembra loňského roku.

Koupil si lístek do druhé řady a v utajení seděl mezi fanoušky až do zápasu AOP vs. The Bar, kdy se rozhodl odhalit svou identitu a přítomnost na show.

Bezpečnostní služba ale rychle zakročila a zmařila jeho snahu o narušení show.

Enzo v nedávném rozhovoru odhalil, že jeho záměrem bylo dostat se do trendů na sociálních sítích po celém světě, což se mu podařilo.

Proto investici 2500 dolarů za lístek na show vnímá z obchodního hlediska jako úspěšný krok. Na druhou stranu ale třeba dodat, že návštěvnost jeho koncertu, který se konal krátce po jeho invazi na Survivor Series byla velmi nízká, takže ani 5. místo v trendech na sociálních sítích mu nezajistilo dostatečný počet fanoušků na koncertě.

Enzo v rozhovoru také tvrdil, že WWE se ho před placenou akcí Survivor Series snažila několikrát kontaktovat, ale jelikož měl plnou hlasovou schránku, tak neví, co chtěla a ani ho to nezajímalo, protože měl svůj vlastní plán, co podnikne na této PPV show.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Honzák Honzák +9
#1 2019-03-15 19:46
debil a pozér... dát přes držku a zahodit do kontejneru s bordelem.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde