Titus O'Neil v podcastu Gorilla Position prozradil, že jeho dobrý přítel Batista má obavy z dnešního zápasu na WrestleManii 35.

Na tomto velkolepém eventu bude mít zápas s Triple Hem, přičemž půjde o No Holds Barred zápas. Batista má obavy z toho, že již dlouhou dobu neměl zápas a může mít problémy podat výkon, jaký se od něj očekává.

Titus mu řekl, že bude v ringu s profesionálem a zkušeným veteránem jakým je Triple H, takže by to měl bez větších problémů zvládnout.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#3 2019-04-07 18:47
Cituji The Animal:
Ona jedna věc je připravovat se, ale jak nejsi pořád v jednom kole tak po chvíli začneš lapat po dechu a to bylo vidět u jakékoliv legendy co se vrátila do Ringu ať už Batista v roce 14 nebo Goldberg,Sting případně The Rock

To je další věc taky je nutno brát v potaz že mu není 30 ani 40 let ono by nebylo naškodu kdyby ten feud začali dřiv a mezitim měl nějáke zápasy aby se do toho dostal ale bohužel filmy mu vynášejí mnohem víc. Ale upřímě se těším na zápasale obavy jsou na místě no snad to nebude propadák...
Odpovědět
 
 
#2 2019-04-07 18:30
Ona jedna věc je připravovat se, ale jak nejsi pořád v jednom kole tak po chvíli začneš lapat po dechu a to bylo vidět u jakékoliv legendy co se vrátila do Ringu ať už Batista v roce 14 nebo Goldberg,Sting případně The Rock
Odpovědět
 
 
#1 2019-04-07 17:53
No tak z toho mám obavy taky na to že to má být jeho poslední zápas tak by to měl být The Animal Tak doufám že se alespon pořádně připravoval i když z jeho reakce vyplývá že ne dostatečně ale uvidíme.....
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde