Už jsme vás informovali, že WWE by chtěla na WrestleManii 36 uskutečnit odvetný zápas Becky Lynch vs. Ronda Rousey.

Wrestling Observer prozradil, že Ronda má kontrakt s WWE platný do 10. dubna / apríla 2021.

Ronda na Instagramu naznačila, že se aktuálně se svým manželem pokoušejí o dítě. Zveřejnila totiž příspěvek, kde uvedla pouze hashtag „#impregnationvacation”.

Plán WWE na zápas Rondy Rousey na WrestleManii 36 bude tak především záležet na tom, kdy se Rondě podaří otěhotnět.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

❤️??❤️ #impregnationvacation

Příspěvek sdílený rondarousey (@rondarousey),

TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#2 2019-04-16 22:36
V tomto kontexte pri pohľade na tú fotku sa mi chce napísať, že z pusiniek detičky nebudú smi19
Áno, áno viem, prízemný vtip, ale prečo nie?
Odpovědět
 
 
Rocky Rocky -2
#1 2019-04-16 20:34
Já bych raději viděl zápas four horsewomen. Ale opět, Vince opět zničil talentovanou osobu, která může být výše. Znal ji ještě v době, kdy byla v UFC, zná jí, seznamoval s ní o její skutečnécharakt eristice ? Asi ne, jinak by nedopadlo takhle. Bylo dobře, že ji daly heelturn. Nic se nestane, když si dá pauzu, bude to pro ní dobré.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde