Už jsme vás v předchozím článku informovali o tom, že Andrade a Zelina Vega se opět vrátili do rosteru SmackDownu Live.

Přitom jen minulý týden došlo k jejich přesunu do show RAW. Přemístěn do SmackDownu byl i Aleister Black, manžel Zeliny.

Brad Shepard informoval, že zdroj z WWE mu prozradil, že Charlotte Flair využila svůj zákulisní vliv na to, aby byl Andrade přesunut zpátky do SmackDownu.

Andrade a Charlotte totiž tvoří milenecký pár, ale po Superstar Shake-upu došlo k jejich rozdělení, jelikož Andrade byl přesunut do RAW, ale Charlotte zůstala v modré show.

Bryan Alvarez také tvrdí, že WWE má v plánu, že Andrade bude ve SmackDownu Live ve feudu s Finnem Bálorem o IC titul.

PWInsider ale informoval, že Andrade a Zelina Vega se vrátili do SmackDownu Live částečně i na základě žádosti představitelů stanice FOX, kde se modrá show přesune v říjnu / októbri tohoto roku.

Měli totiž údajně dojem, že modrá show postrádá Latino hvězdy poté, co do show RAW byli přesunuti Andrade, Zelina Vega a Rey Mysterio.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde