WWE v současnosti zažívá velmi špatné období, protože RAW i SmackDown Live klesají na historická minima v sledovanosti.

V souvislosti s tím se objevila informace, že Vince McMahon se dohodl s Brockem Lesnarem na jeho návratu, který by měl mít jiné atributy, než tomu bylo v minulosti.

Spekuluje se, že jelikož Lesnar ukončil svou MMA kariéru, mohla by se s ním WWE dohodnout, že bude častěji vystupovat / zápasit, což se samozřejmě promítne také do hodnoty jeho kontraktu.

Není totiž žádným tajemstvím, že Vince nechtěl přijít o Brocka Lesnara a věří, že jeho případný návrat a častější vystupování by mohlo pomoci WWE v těchto těžkých časech.

Brad Shepard tvrdí, že Brock Lesnar by se mohl do WWE vrátit již brzy, i když oficiálně bude mít zápas až 7. června na eventu v Saúdské Arábii.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Rocky Rocky +10
#3 2019-05-02 17:38
Furt se spoléhat na legendy, kdyby Vince budoval mladé.
Odpovědět
 
 
Nook Nook +8
#2 2019-05-02 15:37
Brock je jeden z hlavních důvodů tý "krize".. Ale nejhlavnější důvod je totální neschopnost dědka vést společnost. Nechápu, co se mu to v tý šišce pomotalo, ještě pár let zpět to šlo a teď to vypadá jako kdyby nikdy WWE neviděl.
Odpovědět
 
 
#1 2019-05-02 15:22
No tak to leda prd, vždy když tam byl tak Sledovanost klesala místo aby šla nahoru. Takže ne Brock je nezachrání, WWE už ne
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde