Divoká karta není jediný způsob, jakým chce WWE navýšit televizní sledovanost RAW a SmackDownu Live.

Přistoupila totiž i ke změně na YouTube a už nenahrává obsah z pondělní show RAW ještě během vysílání show, ale až po jejím skončení.

WWE si od tohoto slibuje, že fanoušci nebudou spoléhat na záznamy ze show na YT, ale zapnou si show na televizní stanici.

Krátká videa, která WWE zveřejnila na Twitteru během show dostala novou grafiku, která fanouškům připomínala, aby si show naladili v televizi, kde probíhá živé vysílání.

I tímto způsobem WWE doufá, že se jí podaří navýšit televizní sledovanost RAW a SD Live.

TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
huta17 huta17 +7
#3 2019-05-07 17:50
Já mám možná lepší nápad jak zvednout sledovanost a celkovou kvalitu produktu WWE- Vinci a PG, děkujeme, ale je čas udělat pápá.
Odpovědět
 
 
Nook Nook +11
#2 2019-05-07 15:55
Možná by měl dědek přestat tolik čumět na prachy a trochu i na kvalitu. Furt ruší shows, zakazuje pyrotechniku, ruší PPVs jen proto, aby příští rok přišel s dalšíma zbytečnýma PPVs, který zase hned zruší..
Odpovědět
 
 
marťas marťas +23
#1 2019-05-07 14:57
Jooo tohle fakt pomůže......... ...
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

Zadejte v nákupním košíku kód „SSD2020” a získáte slevu 30% na celý nákup. (* Neplatí pro WW merch, DVD, figurky, pásy a již zlevněné zboží!)
SHOP
Toggle Bar

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde