• Lana na Twitteru zareagovala na současný problém WWE s poklesem sledovanosti. Zveřejnila video, které příliš nezapadá do PG obsahu a napsala, že pokud WWE chce sledovanost, tak jí má zavolat.

• WWE ale nemá problém pouze s televizní sledovaností. Níže uvedená fotografie dokazuje včerejší extrémně nízkou návštěvnost na televizní show SmackDown Live.

TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
MAX MAX 0
#6 2019-05-10 00:09
nahodou par deti tato PG ERA MOZNO ZAUJIMA smi23 = VID FOTO
Odpovědět
 
 
#5 2019-05-09 08:20
ten rusev ma ale stastie :D
Odpovědět
 
 
Franklin Franklin +11
#4 2019-05-08 16:19
Já se divím že na tý show vůbec někdo chodí smi18
Odpovědět
 
 
Rocky Rocky +6
#3 2019-05-08 14:25
Já nemám proti bra and paintes match, bikini a podobně, ale co se týče produktu min. PG 13 nebo opět attitude by se měl zavézt. WWE již zkouší, ale myslím, že to je ještě málo. Teď musí uspokojit talenty, byť všechny nejde, že musí budovat mladé než staré.
Odpovědět
 
 
#2 2019-05-08 14:24
gimmick stetky je spat smi5
Odpovědět
 
 
marťas marťas +16
#1 2019-05-08 13:55
jojo na tohle bych se klidně díval... :D
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde