Tento týden se v show Total Divas mimo jiné řešilo i první suspendování Paige za porušení Zdravotního programu WWE. Paige uvedla, že neužívá žádné drogy a že ji společnost suspendovala pouze proto, že neabsolvovala test na zakázané látky v přiděleném čase.

Paige byla suspendována opět v říjnu / októbri minulého roku, kdy uvedla, že byla suspendována kvůli užívání léku, na který měla předpis.

To podnítilo WWE k tomu, že zveřejnila, že šlo o „zakázanou látku a ne lék na předpis”.

WWE nijak nepoukazuje na účast Paige v show Total Divas. V článcích neuvádí popis příběhu Paige v epizodách této show a fotogalerie neobsahuje žádné fotky Paige.

FOTO: WWE.COM

TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
PerkyB PerkyB 0
#2 2017-04-23 16:12
To může vykládat jen dětem a nezasvěceným :)
Známe příčiny, stejně tak je ralitou, že na 90% se už nikdy neobjeví v ringu WWE. Naprosto souhlasím s rozhodnutím skončit s Paige co se týče televizních vystoupení. Titzo lidí jsou placení lidmi, kteří mají ještě více špinit a útočit na už tak prolezlou satanismem WWE. Je v tom také hodně politika. Trump - P-rezident USA, který si vyžádalů účty McMahonů a stejně tak, jako vlastní například továtrnu na Tomahawky ( bo její akcie ) , tak stejně tak bude úzce svázán s entertaimentem WWE, který mu tak trochu prdelkuje kvůli benefitům :-D
WWE tedy Vincek, si nemůže dovolit zaměstnávat tyto invidua, jako je Paige. On má prostedky k tomu, aby si přesně pozjistil, jestli je Paige blbá ( jako 98% dívek její generace nekřesťanské ) nebo jestli je v tom namočená účelově, jako jsou v různých kauzách celebrity. Samozřejmě, že ani WWE není žádný svatoušek, ale McMahoni jsou někde jaksi jinde v potravním řetězci, než ti, jenž jsou tam zaměstnáni.
Můžou Paige navrátit při politickénm tlaku VB, kvůli kšeftu v Evropě, ale to WWE nemusí trápit, pakliže věří, že ona nejasou peníze pro WWE. A já znám desítky mnohwem lepších a výjkonejších a zároveň slušně a normálně se chovajích v osobním životě wrestlerek, že prostě není problém Paige kopnout do prdele
Odpovědět
 
 
... ... +16
#1 2017-04-21 09:58
Ona sa odpísala sama. Najprv porušenie zdravotného programu potom si začala s Del Riom ktorý vo velkom nadával na WWE - ak keď je jasné že to nie je jej vina ale dobre vieme ako WWE funguje - a k tomu ten porno škandál... V ringu bola výborná ale toto je kombinácia s ktorou WWE nebude chcieť mať nič dočinenia. Takže podla mňa je na 90% jasné že vo WWE skončila.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 11 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde