Brock Lesnar se neobjevil v WWE od prohry na WrestleManii 35, kde ztratil Universal titul v zápase se Sethem Rollinsem.

WWE už ale oficiálně oznámila jeho návrat do ringu, který se uskuteční 7. června / júna na placené akci v Saúdské Arábii. Jméno jeho soupeře ale zatím nezveřejnila, což samozřejmě vede k různým spekulacím. Serve EWN včera zveřejnil tří hvězdy, které by mohly mít zápas s Lesnarem na tomto eventu.

Jde o Setha Rollinse, Billa Goldberga a Triple He - asi nejvíce se očekává, že soupeřem Lesnara bude Rollins, protože by mohlo jít o jejich odvetný zápas z WrestleManie 35.

WWE by mohla tento zápas začít budovat po nedělní placené akci Money in the Bank, kde bude Rollins obhajovat svůj Universal titul v zápase s AJem Stylesem.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#2 2019-05-14 07:54
Cituji Franklin:
Doufám že mu kokot Vinc nevrátí titul !!!

To víš že jo je to jeho Mistr, a kokot Vince rád šoky a nasrané diváky.
Odpovědět
 
 
Franklin Franklin +10
#1 2019-05-13 21:13
Doufám že mu kokot Vinc nevrátí titul !!!
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde