Upozornění: Tento článek prozrazuje informace z placené akce WWE Money in the Bank.

WWE včera šokovala fanoušky návratem Brocka Lesnara, který zasáhl do hlavního taháku a získal mužský Money in the Bank kufřík.

PWInsider informoval, že WWE dokázala udržet v naprosté tajnosti tento plán a téměř nikdo nevěděl o přítomnosti Lesnara v dějišti této show.

Šokováni tak nebyli pouze fanoušci, ale i mnozí zaměstnanci WWE. Plánem WWE je oznámit zápas Lesnara a Rollinse o Universal titul na placené akci Super ShowDown, která se bude konat 7. června / júna v Saúdské Arábii.

Zatím se ale neví, jestli pro stanování tohoto zápasu použije Lesnar svůj MITB kufřík, nebo půjde o odvetný zápas z WrestleManie 35.

TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#3 2019-05-20 17:01
Tak hlavně že Vince udělá radost pár šejkům v saudské arábii kteří ví o wrestilngu úplný hovno ale hlavně že na nich vydělá peníze místo toho aby udělal rozhodnutí který potěší celý wwe universe.
Odpovědět
 
 
Razzo Razzo +5
#2 2019-05-20 16:25
sranda ako sa Lesnar smeje do papule všetkým :D samozrejme že nechal MMA,Keď za takúto 3 minútovu šašárnu dobre zarobí :) WWE už aj tak neni to čo bolo.. kuknite si dnešný Béčkový roster Smackdown..a porovnajte si ho s rokom 2009 keď to bol silný roster ! :)
Odpovědět
 
 
#1 2019-05-20 15:47
boring!
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde