Ashley Massaro (39 let) se sama rozhodla pro ukončení svého života, přičemž údajně trpěla depresemi, které mohou souviset se znásilněním během jejího působení v WWE.

Po její smrti došlo ke zveřejnění jejího čestného prohlášení, které bylo součástí hromadné žaloby na WWE v roce 2016. Soud ale v roce 2018 žalobu zamítl, protože se zjistilo, že advokát Konstantine Kyros, který zastupoval bývalé hvězdy vytvářel falešná tvrzení a obvinění, za což byl následně soudem potrestán.

Podle informací ze spisu Ashley uvedla, že ke znásilnění mělo dojít během tripu WWE na Středním východě k podpoře americké armády. Ashley ale začala trpět menstruačními křečemi a vojenský personal trval na to, že je dehydratovaná.

Byla proto převezena na ošetřovnu, kde zůstala sama a pak k ní přišel neznámý voják, který oslavoval v ten den narozeniny a dal jí nějaké drogy, které způsobily, že se nemohla hýbat ani křičet, ale byla při vědomí.

Spolu s ním měla být i další žena (vojačka), která hlídala během toho, když ji neznámý muž znásilňoval. Ashley ve svém prohlášení uvedla, že když se o tom dozvěděl Vince McMahon, tak sice vyjádřil lítost nad tím, co se stalo, ale zároveň jí doporučil, aby to nikomu neříkala a situaci neřešila.

Odůvodnit to měl údajně tím, že by to poškodilo vztah WWE s Americkou armádou, což by pro společnost nebylo dobré. Vince jí zároveň měl slíbit, že ženské hvězdy WWE budou mít na podobných eventech vždy 24/7 eskortu, aby k něčemu podobnému už nikdy nedošlo.

WWE se zatím k těmto informacím nevyjádřila, ale minulý týden zveřejnila email od Ashley, která se po zamítnutí žaloby omluvila WWE za to, že se toho zúčastnila.

Někteří fanoušci už ale spustili petici za odchodu Vince McMahona z WWE.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#1 2019-05-22 19:42
Kde to mám podepsat smi5
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde