Už zítra v show RAW by měl Brock Lesnar spolu s Paulem Heymanem odhalit svůj plán s Money in the Bank kufříkem.

Přinášíme vám několik možných scénářů, jak by mohl Brock Lesnar využít svůj MITB kufřík. Asi tím nejočekávanějším scénářem je, že zítra v show RAW oznámí, že svůj kufřík použije k tomu, aby měl zápas o Universal titul s Rollinsem na placené akci Super ShowDown.

Dalším scénářem, o kterém se spekuluje je, že kufřík si ponechá a zápas s Rollinsem bude mít jako odvetný zápas z WrestleManie 35. To by mu umožnilo svůj kufřík zpeněžit po zápase Kofiho Kingstona (c) a Dolpha Zigglera o WWE titul. Už nějakou dobu se totiž spekuluje, že Lesnar by mohl získat WWE titul, aby byl hlavním šampionem modré show při jejím přesunu na televizní stanici FOX.

Také se ale spekuluje o tom, že Lesnar si kufřík ponechá až do SummerSlamu, kde by ho použil buďto k získání Universal titulu, nebo zmiňovaného WWE titulu.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#2 2019-05-27 13:55
Doufám, že bude mít dva pásy, ne kvuli Brockovi, ale kvůli Heymanovi a jeho ksichtu :D :D Až se bude tvářit jak děcko v disneylandu a máchat mikrofonem.
Odpovědět
 
 
David2 David2 +10
#1 2019-05-26 19:28
Lesnar porazí Rollinse a získá titul, poté v ten den zpeněží svůj kufřík po zápase Kofi-Zigler a budeme mít Lesnar 2 bels. :D :D :D WWE je dost blbá na to, aby to udělala :D
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde