Dean Ambrose skončil v WWE v dubnu / apríli tohoto roku, ale ve skutečnosti chtěl z této společnosti odejít již v červenci / júli 2018.

Prozradil to v podcastu Chrise Jericha, kde uvedl, že již během období, co byl mimo kvůli svému zranění chtěl z WWE odejít. Nechtěl ale požádat o propuštění, nebo usilovat o to, aby byl propuštěn, protože nechtěl, aby tím byla nějak negativně poznamenána jeho manželka Renee Young, která také pracuje v WWE.

Proto se rozhodl, že prostě počká do vypršení svého kontraktu, přičemž doslova odpočítával každý den do svého odchodu. Ambrose, který již bude vystupovat pod jménem Jon Moxley také potvrdil, že hlavním důvodem byla frustrace z kreativní nesvobody, která je v WWE.

I když se snažil s Vincem nebo kreativním týmem vždy komunikovat, když se mu něco ve scénáři nelíbilo, tak většinou to nemělo žádný efektu. Je přitom přesvědčen, že jako profesionální wrestler se naučil, jak zaujmout fanoušky a jak vyprávět příběh, a nemá zájem pouze se naučit scénář, který dostane do rukou.

Jeho frustrace dosáhla bodu zlomu, když v rámci svého proma musel neuctivým způsobem narážet na boj Romana Reignse s leukémií. Jak uvedl, nechtělo se mu věřit, že něco takového někdo napsal do scénáře.

I přesto ale Ambrose tvrdí, že je vděčný za působení v této společnosti, kde se toho hodně naučil a poznal tam svoji manželku. Zároveň ale dodal, že po odchodu z WWE zažívá nejšťastnější období ve svém profesním životě.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

Sleva 40% na všechna trička !!! (* Neplatí pro již zlevněné zboží!)
SHOP
Toggle Bar

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde