Dean Ambrose byl hostem Chrise Jericha v jeho podcastu, kde se konečně otevřeně vyjádřil ke svému odchodu z WWE.

Potvrdil, že nejvíce mu v WWE překážela kreativní nesvoboda a proma, která se musel od slova do slova učit. Přitom právě proma měl ve wrestlingu nejraději. Šlo o aspekt, který v rámci tohoto byznysu nejvíce miloval a vždy si užíval kreativní svobodu toho, jak může prezentovat svůj charakter a příběh. V WWE se to ale změnilo, protože vždy dostal napsaný scénář, takže z něčeho, co miloval se stalo něco, z čeho začal mít strach.

Když byl mimo kvůli zranění, tak se začal těšit na návrat a přemýšlet, co všechno by mohl udělat. Těšil se na návrat do ringu, ale ne na návrat do WWE. Představoval si sám sebe, co by mohl se svým návratem udělat, pokud by se vrátil do CZW nebo by odešel do Japonska. Měl všelijaké představy a nápady, ale ani jeden o návratu do WWE. Když se ale setkal s Vincem McMahonem, aby s ním probral plány pro svůj návrat, tak mu řekl, že chce být heel, aby změnil svůj charakter. To mu ale Vince zamítl s tím, že už mají naplánovaný návrat Shieldu na eventu v Austrálii, takže minimálně do tohoto eventu heelturn nedostane.

WWE měla pro něj v plánu v podstatě pouze obyčejný návrat, bez jakékoliv změny nebo šoku a překvapení pro fanoušky. Společnost chtěla, aby se vrátil týden před SummerSlamem, ale Ambrose chtěl návrat až na SummerSlamu, což se ale nestalo a jeho návrat se uskutečnil na poslední show RAW před velkým letním eventem.

V podcastu také zdůraznil, že by z WWE odešel, i kdyby neexistovala žádná jiná wrestlingová společnost. Nikdy neměl v plánu podepsat nový kontrakt a proto se ani nezajímal o nabídky, které od WWE dostal. Přiznal, že byl zaskočen, když WWE oficiálně oznámila jeho odchod a domnívá se, že šlo pouze o snahu ze strany Vince McMahona, aby se zdálo, že má situaci pod svou kontrolou. Podle Ambrose trpí Vince komplexem, který nazval „Million Dollar Man”, což je podle něj důvod, proč je ochoten zaplatit miliardy dolarů, aby vlastnil Brocka Lesnara, který přijde a zničí jeho společnost.

Dean Ambrose, který už nyní vystupuje jako Jon Moxley poznamenal, že je šťastný, že je v AEW a těší se na kreativní svobodu. Chce totiž ukázat WWE, že systém, který v této společnosti funguje je nesprávný. Podle něj v WWE vládne neskutečná byrokratická zátěž, a pokud chcete, aby byl váš nápad nebo myšlenka schválena, musíte projít neskutečnou byrokracií a různým schvalováním. Vince, Triple H i Michael Hayes - všem otevřeně řekl, že to nefunguje a je to hrozné.

Podle jeho názoru je hlavním problémem Vince McMahon, který ze společnosti odejde až když zemře. WWE má podle něj mnohem větší potenciál, ale Vince je problém, protože vytvořil strukturu producentů a spisovatelů, co společnost zabíjí.

Jeho hlavním cílem v AEW není soupeřit s WWE, ale přiznal, že jim chce ukázat, že to co dělají, tak dělají velmi špatně a možná je donutí, aby změnili svůj kreativní proces. Ambrose je přesvědčen, že způsob, jakým Vince McMahon produkuje wrestling zabíjí celou WWE.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Vinnie Vinnie +13
#3 2019-05-30 10:26
Odporucam si to pocuvnut.
Odpovědět
 
 
#2 2019-05-30 10:18
Respekt a svata pravda.... A jenom kvuli nemu zacnu sledovat AEW protoze byl muj nejoblibenejsi wrestler
Odpovědět
 
 
Tulik93 Tulik93 +32
#1 2019-05-30 08:47
Amen smi7
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde