Jon Moxley (Dean Ambrose) odhalil v podcastu detaily o tom, jak a kdy vzniklo jeho promo, které zveřejnil hned poté, co vypršel jeho kontrakt s WWE.

Promo pro něj vytvořil bývalý wrestler Nick Mondo. Natáčení se uskutečnilo v Los Angeles a stálo 8000 dolarů. Natáčelo se během dvou dnů v únoru a Moxley prozradil, že během tohoto natáčení dostal od Vince McMahona textovou zprávu se žádostí o laskavost.

Chtěl totiž, aby prodloužil s WWE kontrakt pro květnové / májové evropské turné, aby společnost mohla pro toto turné inzerovat zápasy Shieldu. Moxley vzhledem k postoji Vince McMahona ale neměl v plánu vyhovět jeho prosbě. Právě naopak, chtěl mu napsat ostrou odpověď s tím, že ať se obrátí se žádostí o laskavost na Batistu, Triple He nebo Brocka Lesnara. Samozřejmě, odpověď kterou mu napsal byla mnohem diplomatičtější, ale odmítavá.

Poslední zápas Shield se tak konal v rámci speciálního Live Eventu The Shield's Final Chapter, ze kterého hodinový záznam WWE odvysílala pro předplatitele služby WWE Network. Moxley tvrdí, že od WWE dostal za účast na tomto eventu 500 dolarů.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#1 2019-05-31 17:24
Proč jmenoval Batistu? DafuQ?
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde