Dean Ambrose debutoval minulou sobotu na placené akci AEW, i když se zdálo, že zatím se na návrat do ringu nechystá.

Wrestling Observer dnes informoval, že WWE věděla o tom, že plánuje debutovat v AEW už ve čtvrtek. Jeho rozhodnutí ale WWE překvapilo.

Podle Meltzera se totiž WWE domnívala, že je pouze unavený a potřebuje nějaký čas volno. Vince a někteří další členové vedení věřili, že se po nějakém čase vrátí.

Jeho odchod do AEW je tedy nepříjemně překvapil a je téměř jisté, že pokud by o tomto jeho záměru věděli, tak by ho nenechali odejít tak, jak ho nechali, a pravděpodobně by se ho pokusili pohřbít.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Rosťa Rosťa -3
#2 2019-05-31 20:46
Hele tohle je prostě business a mě by dost sralo, že člověk mi zapláče v kanclu jak to nedává a pak když mu vlastně ulevíš tak ti takovýmhle způsobem plivne do ksychtu. Chápu Ambrose, že nechtěl spíš ovlivnit Rennee a chtěl tu kreativitu ale upřímně, ať je wwe jakkoli hrozná, tam venku jsou lidi, kteří na příležitost pracovat v wwe je milion a dřou se jako kokoti jen aby tu šanci dostali a pak jsou ty hvězdy wwe, který prostě potřebujou tituly, potřebujou storky, potřebujou neustále být středem vesmíru a když ne tak hrozí, že přejdou ke konkurenci? tak běžte do prdele a uvolněte místo jiným, kteří si váží příležitosti a nepindaj.
Odpovědět
 
 
Martin123 Martin123 +16
#1 2019-05-31 10:44
Zmrdi ve WWE nic víc celé to tam vyházet a změnit vedení.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde