EC3 byl poměrně rychle přesunut z NXT do hlavního rosteru, kde ale po krátkém feudu s Deanem Ambrosem dostal de-push.

Wrestling Observer potvrdil, že EC3 přišel o podporu Vince McMahona právě kvůli tomuto neúspěšnému feudu. EC3 měl totiž v tomto feudu ztvárňovat babyface charakter a Ambrose měl být heelem.

Fanoušci ale vnímali rychlou prohru Deana Ambrose v zápase jako snahu WWE ho pohřbít před odchodem. Ambrose se snažil získat heel reakce, ale fanoušci milovali vše, co udělal, takže EC3 nebyl schopen je získat na svou stranu.

Meltzer tvrdí, že Vince to vnímá především jako selhání ze strany EC3, což je důvod, proč přišel o push.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#2 2019-05-31 13:22
Cituji kinghome:
Chápu to správně, že dal Vincík jednoho z nejoblíbenějších wrestlerů vůbec proti někomu, koho nikdo pořádně neznal a ještě k tomu vypadá jak ukázkový heel a je to chyba toho wrestlera, že si lidi nezískal na svojí stranu? Ještě když ty dementní proma píšou primitivové co to mají na starosti a ne ten wrestler? Doufám, že Vince brzy odejde, ať už dobrovolně nebo nedobrovolně, prostě musí pryč, jinak WWE do konce roku nebude nikoho zajímat, ještě když mají teď takovou konkurenci, která zvládá show tisíckrát lépe a například mě konečně asi po roce začal wrestling bavit, když vidím, že to jde dělat i kvalitně a dobře.


SOuhlasím, mě to, ale sere o to více, že ho znám z TNA kde byl parádní, a doufám, že ho i vyhodí aby mohl zpátky do TNA nebo AEW
Odpovědět
 
 
#1 2019-05-31 08:07
Chápu to správně, že dal Vincík jednoho z nejoblíbenějšíc h wrestlerů vůbec proti někomu, koho nikdo pořádně neznal a ještě k tomu vypadá jak ukázkový heel a je to chyba toho wrestlera, že si lidi nezískal na svojí stranu? Ještě když ty dementní proma píšou primitivové co to mají na starosti a ne ten wrestler? Doufám, že Vince brzy odejde, ať už dobrovolně nebo nedobrovolně, prostě musí pryč, jinak WWE do konce roku nebude nikoho zajímat, ještě když mají teď takovou konkurenci, která zvládá show tisíckrát lépe a například mě konečně asi po roce začal wrestling bavit, když vidím, že to jde dělat i kvalitně a dobře.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

Sleva 40% na všechna trička !!! (* Neplatí pro již zlevněné zboží!)
SHOP
Toggle Bar

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde